Murat Kurum: 31 Mart’ta Eren Bülbül’ün, Aybüke öğretmenin annesi kazanacak

Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı AK Partili Murat Kurum, “31 Mart akşamı kimsenin kaybetmeyecek, İstanbullular kazanacak, fetret devrini hep birlikte bitireceğiz” deyip ekledi: “31 Mart akşamı Eren Bülbül’ün annesi, Aybüke öğretmenin annesi kazanacak…”

‘ŞEHİTLER,GAZİLER VERDİK’

Murat Kurum, Bayrampaşa’da MHP Seçmen İletişim Merkezi (SİM) açılışına katıldı.

AA’nın aktardığına göre konuşmasında hiçbir zaman kirli ittifakların içinde olmadıklarını söyleyen Kurum, “Ay yıldızı bayrağımız için, bu ülkemizin her bir karış toprağı için canla başla mücadele verdik. Bu uğurda şehitler verdik, bu uğurda gazilerimiz oldu. Ama bir gün olsun başımızı öne eğmedik. Hep büyük ve güçlü Türkiye ideali için, büyük ve güçlü Türkiye hedefleri için Cumhur İttifakı’mızla el ele vererek ülkemizin yarınları için aşkla, şevkle çalıştık” diye konuştu.

Hiçbir zaman bahane üretmeyeceklerini, mazeret belediyeciliği yapmayacaklarını ifade eden Murat Kurum özetle şunları söyledi: “Biz gerçek belediyecilik yapacağız. Milletimizle el ele vereceğiz, milletimiz, ülkemiz için gece gündüz koşturacağız. Biz sahada olacağız, milletimizin yanında olacağız ve çalışacağız.

31 Mart akşamı tüm İstanbul kazanacak. 31 Mart akşamı Eren Bülbül’ün annesi, Aybüke öğretmenin annesi kazanacak. 31 Mart akşamı kimse kaybetmeyecek, İstanbul kazanacak, İstanbullular kazanacak. Hep birlikte İstanbul’un o 5 yıldır üzülen, yorulan 571 yıllık onurunu, gururunu hep birlikte ayağa kaldıracağız, fetret devrini hep birlikte bitireceğiz, yeniden dirilişini, yeniden yükselişini hep birlikte başlatacağız.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x